به گزارش آوای بیستون، ائتلاف وفاق ملی جوانان ایران اسلامی از «محمدباقر قالیباف» به عنوان کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری حمایت کرد. در این بیانیه آمده است: بسمه تعالی با توجه به اعلام صلاحیت نامزدها توسط شورای محترم نگهبان و به‌لحاظ شرایط حساس کشور و نیاز ایران اسلامی به مدیریت توانمند و جهادی برای […]

به گزارش آوای بیستون، ائتلاف وفاق ملی جوانان ایران اسلامی از «محمدباقر قالیباف» به عنوان کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری حمایت کرد.
در این بیانیه آمده است:
بسمه تعالی
با توجه به اعلام صلاحیت نامزدها توسط شورای محترم نگهبان و به‌لحاظ شرایط حساس کشور و نیاز ایران اسلامی به مدیریت توانمند و جهادی برای مقابله با چالش‌های پیش‌ِرو، ضمن احترام به دیگر نامزدهای محترم، ائتلاف وفاق ملی جوانان ایران اسلامی جناب آقای دکتر محمدباقر قالیباف را که فردی ولایی، بسیجی و مدیری توانا و جهادی و با انگیزه و با برنامه است را برای قرار گرفتن در رأس مدیریت اجرایی کشور اصلح دانسته و حمایت خویش را از مرد جهادی اعلام می‌داریم.
این بیانیه می‌افزاید: انتظار از ملت بزرگ و قهرمان ایران این است که در روز هشتم تیر ماه در پیروی از فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، با مشارکت گسترده و میلیونی در خلق حماسه ماندگار برگ زرین دیگری بر کارنامه درخشان ایران اسلامی بیافزایند.